payoff_small.jpg

Contact

Aveți întrebări despre ofertele de munca ale HOBIJ? Luati legătura cu biroul nostru din Romania.   

HOBIJ Romania

Str. Mircea cel Batran, nr. 99C,
Etaj 3, Birou 5, Interfon 5
900592, Constanta, Romania

CUI 38085110
J13/2852/09.09.2017
CAPITAL SOCIAL : 1000 LEI

Joburi LOGISTICA & PRODUCTIE:

Tel: +40 341 452 230 /
+40 341 452 269
Email: aplica@hobij.ro
(pentru a trimite CV-uri)

Recrutori:
Olga Campbell
ocampbell@hobij.ro
Tel. mobil: +40 770 741 550

Catalina Lotreanu
clotreanu@hobij.ro
Tel. mobil: +40 771 205 267

Anamaria Libos
alibos@hobij.ro
Tel. mobil: +40 770 736 534

Joburi TEHNICE:          

Tel: +40 341 452 196
Email: aplica@hobij.ro
(pentru a trimite CV-uri)  

Recrutori:
Mihai Vlase:
mvlase@hobij.nl
Tel. mobil: +40 771 205 307

Alina Bolboaca:
abolboaca@hobij.ro
Tel. mobil: +40 770 265 418

 

 

Administratie:

Tel: +40 341 452 196

Diana Bantas (Director) 
dbantas@hobij.ro 
Tel. mobil: +40 770 736 176

Formular